فشنگی روغن در سایت دیدیدکالا

فشنگي روغن

فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی  و قطعات خودرو دیدیدکالا مطمئن و با بالاترین کیفیت برای خرید و فروش قطعات خودرو با برند برتر ساتیرا

هنگامی که سوییچ را باز میکنیم برق از IGN سوییچ وارد چراغ روغن شده و پس از ان وارد فشنگی میشود یه علت انکه فنر به پولکی فشار می اورد و به بدنه چسبیده است در نتیجه چراغ روغن روشن میشود .

هنگامی که ماشین روشن شد روغن از سوراخ وسط فشنگی روغن وارد شده و باعث میشود پولکی از بدنه جدا شود و چراغ خاموش میشود لامپ چراغ روغن بین ۳ الی ۵ وات میباشد و زرد قرمز است.

 

فشنگی روغن در سایت دیدیدکالا
فشنگی روغن در سایت دیدیدکالا

سنسور فشار روغن چیست و چگونه کار می کند

سنسور فشار روغن در خودرو سطح روغن موتور را بررسی می کند. بدون مقدار کافی روغن، موتور نمی تواند به طور موثر و روان کار کند. کارکردن موتور با روغن کم یا روغن بد می تواند منجر به ساییدگی و پارگی بیش از حد شود. همچنین برای مصرف سوخت خودرو شما مضر است.

 

سنسور فشار روغن چیست و چگونه کار می کند سنسور فشار روغن در خودرو سطح روغن موتور را بررسی می کند. بدون مقدار کافی روغن، موتور نمی تواند به طور موثر و روان کار کند. کارکردن موتور با روغن کم یا روغن بد می تواند منجر به ساییدگی و پارگی بیش از حد شود. همچنین برای مصرف سوخت خودرو شما مضر است. در صورت کاهش سطح روغن، سنسور فشار روغن یک چراغ هشدار را در داشبورد نشان می دهد. این به راننده کمک می کند تا اقدامات پیشگیرانه را انجام دهد و مشکل را برطرف کند. از آنجایی که سنسور فشار روغن نقش حیاتی در حرکت خودرو شما ایفا می کند، باید از عملکرد صحیح آن اطمینان حاصل کنید.
فشنگي روغن دیدیدکالا

 

در صورت کاهش سطح روغن، سنسور فشار روغن یک چراغ هشدار را در داشبورد نشان می دهد. این به راننده کمک می کند تا اقدامات پیشگیرانه را انجام دهد و مشکل را برطرف کند. از آنجایی که سنسور فشار روغن نقش حیاتی در حرکت خودرو شما ایفا می کند، باید از عملکرد صحیح آن اطمینان حاصل کنید.

قطعات یدکی محصولات ایران خودرو دیدیدکالا ، قطعات یدکی محصولات سایپا دیدیدکالا، محصولات رنو دیدیدکالا، قطعات یدکی محصولات سیتروئن دیدیدکالا ، کیا ،لوازم یدکی جک ، قطعات یدکی محصولات ام جی، جیلی ، مزدا دیدیدکالا ، قطعات یدکی محصولات لکسوس ، لیفان ، نیسان ، قطعات یدکی محصولات هیوندا دیدیدکالا، تویوتا ، قطعات یدکی محصولات مدیران خودرو، سانگ یانگ ، دانگ فانگ،دیدیدکالا فروشگاه قطعات خودرو

جستجوهای بیشتر در سایت خرید لوازم یدکی دیدیدکالا

فشنگي روغن در سایت لوازم یدکی دیدیدکالا | خرید و قیمت فشنگی روغن پراید | دیدیدکالا | خرید و قیمت فشنگی روغن پراید شرکتی | فشنگی روغن برلیانس | فشنگی روغن پراید شرکتی سایپا یدک – دیدیدکالا | فشنگی روغن – سنسور روغن | خرید اینترنتی | لیست قیمت | قیمت روز فشنگی روغن پراید – یدک بازار