رویه های بازگرداندن کالا

رضایت مشتریان در دیدیدکالا از اصول بنیادین بازار اجتماعی دیدیدکالا و هم راستا با قوانین تجارت الکترونیک است و دیدیدکالا همه تلاشش را می‌کند که این رضایت، محقق شود. از این رو، امکان مرجوع کردن کالاهای دارای اشکال، از حقوق مشتری‌های دیدیدکالا است. ضمن این که به هر حال دیدیدکالا یک بازار اجتماعی است این حق مشتری و ، طبق قوانین بازگرداندن محصول (عودت کالا) محفوظ است ؛ و طبق قوانین تجارت الکترونیک ، خریدار تا 7 روز امکان مرجوعی کالا را دارد. با توجه به گستردگی گروه های کالای ارائه شده در وب سایت دیدیدکالا، کلیه محصولاتی باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند و تمامی کالا ها دارای گارانتی، اصالت و سلامت  فیزیکی هستند و مشمول 7 روز مهلت تست و بازگشت کالا را دارد.

شرایط بازگردانی کالا

استفاده از 7روز ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد؟

اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد.

اشکال یا ایراد فنی باید حداکثر تا7 روز پس از دریافت کالا، به دیدیدکالا اطلاع داده شود.

لازم است کارتن یا جعبه اصلی محصولات تا پایان 7 روز مهلت استفاده، نگهداری شود واز دور ریختن آن جدا خودداری شود.

برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

این سرویس اشکال های فنی و ظاهری (شکستگی،خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا وقطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی شود. استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل ونقل و جابجایی، نصب وراه اندازی، تنظیمات، کاربرد غیر معمول، نگهداری و استفاده ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا (قید شده در دفترچه راهنمای کالا) را شامل می شود.

استفاده از سرویس ضمانت بازگشت، تنها در صورتی امکان پذیر است که کالا در کارتن با جعبه اصلی خود به دیدیدکالا بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

اگر کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی وظاهری داشته باشد

آسیب یا ایراد فیزیکی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش دیدیدکالا از طریق تلفن، ایمیل  اطلاع داده شود. لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جدا خودداری شود.

اگر در اثر حمل ونقل، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد

آسیب دیدگی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش دیدیدیکالا اطلاع داده شود.

با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل ونقل است و دیدیدکالا تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می کند.

برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.