آینه‌ای که خود را در آن می‌بینیم - لوازم یدکی دیدیدکالا

فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی  و قطعات خودرو دیدیدکالا

شناسایی باور‌های منفی – دیدیدکالا

یافتن راه‌هایی برای شکل‌دهی مجدد افکار درباره‌ی موضوع موفقیت، استراتژی مقابله‌ ای میباشد . آیا موفقیت از دید شما عواقب بدی دارد؟ آیا نگران فکر مردم درباره‌ی موفقیت‌تان هستید؟ وقتی نسبت به این الگو‌های منفی فکری آگاهی بیشتری پیدا کنید، آن‌وقت می‌توانید برای جایگزینی آن‌ها با افکار مثبت اقدام کنید.

فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی  و قطعات خودرو دیدیدکالا

لوازم یدکی خودرو -شناسایی باور‌های منفی - دیدیدکالا
لوازم یدکی خودرو – شناسایی باور‌های منفی – دیدیدکالا

 

تمرینِ تحملِ ناراحتی

از آنجا که ترس از موفقیت می‌تواند منجر به رفتار‌های اجتنابی شود، یک راهِ مقابله با آن ارتقاء مهارت‌های تحملِ پریشانی‌ست. وقتی احساسات ناراحت‌کننده یا ناخوشایند را تجربه می‌کنید به جای اینکه از آن‌ها فرار کنید یاد بگیرید آن‌ها را با همه‌ی وجود حس کنید یا به عبارتی آن‌ها را بپذیرید.

به مرور زمان متوجه دو تغییر خواهید شد. یک این که کنترلِ ترس و ناراحتی شما آسان‌تر شده است. دو این که درمی‌یابید منشا اضطراب شما به آن دشواری و ترسناکی که تصور می‌کردید نبوده است.

فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی  و قطعات خودرو دیدیدکالا

رویارویی با استرس

از آنجا که استرس نقش مهمی در ترس شما بازی می‌کند یادگیری روش‌های تن‌آرامی و مدیریت اضطراب اهمیت دارد. برخی از تکنیک‌های مدیریت استرس عبارتند از:

– تنفس عمیق
– ورزش
– نوشتن
– مدیتیشن
– تجسم
– آرام‌سازی تدریجی عضلانی

مقابله

برای غلبه بر ترس از موفقیت می‌توانید اقداماتی را به تنهایی انجام دهید. این اقدامات شامل فکر کردن به ماهیت و منبع ترس‌تان و یادگیری روش‌های شناسایی رفتارهاییست که در نتیجه‌ی این ترس بروز می‌کنند. وقتی درک شما از این الگو‌های رفتاری بهتر شود، می‌توانید توجه‌تان را به مبارزه با این گرایشات خودویرانگر معطوف کنید.

جستجوهای بیشتر در سایت خرید لوازم یدکی دیدیدکالا

انواع لوازم یدکی خودرو در سایت لوازم یدکی دیدیدکالا

لوازم یدکی دنا ، لوازم یدکی رانا ،  لوازم یدکی سمند ، لوازم یدکی  هایما، لوازم یدکی آریسان ،لوازم پیکان ، لوازم یدکی وانت پیکان ،لوازم یدکی  پژو ۲۰۶ ، لوازم یدکی پژو ۲۰۷، لوازم یدکی پژو ۴۰۵ ، لوازم یدکی پژو پارس ، لوازم یدکی  پژو آردی